Soběslavské slavnosti 2022

 

Jedenácté Soběslavské slavnosti jsou minulostí. Věříme, že jste si našli v letošní pestré programové nabídce opět to své, že jste si slavnosti, i přes rozpačité počasí, užili a že se za rok budeme moci opět setkat na konci letní sezóny při Soběslavských slavnostech.

Děkujeme SDH Soběslav v čele s panem Jiřím Šustrem za spolupráci na programu a realizaci slavností a věříme, že oslavy 150. výročí založení sboru byly důstojné.

Děkujeme všem amatérským i profesionálním účinkujícím za skvělou atmosféru, kterou dokázali vytvořit během dne na soběslavském náměstí.

Poděkování za podporu a pomoc při realizaci slavností patří všem, kteří se prakticky celý rok podíleli na jejich přípravách; všem, kteří pomáhali s vlastní realizací a následným úklidem.

Velký dík za významnou finanční podporu patří Jihočeskému kraji a v neposlední řadě společnostem:  Impregnace Soběslav spol. s r.o., FERT a.s., Soběslav, Soběslav, Rumpold s.r.o. Provozovna Tábor, ČEVAK a.s., České Budějovice, BANES s.r.o., Soběslav, Jaspo Autodoprava s.r.o., Roudná, Recovera Využití zdrojů a.s., Praha, GZ Media, a.s., Loděnice, DV stav s.r.o., České Budějovice, OSAM TRADE s.r.o., České Budějovice                                                

Děkujeme také Vodní záchranné službě Soběslav panu Vladimíru Beránkovi za zajištění služby první pomoci, Střední škole řemeslné a základní škole Soběslav, panu Františku Fraitovi a jeho dvojspřeží a v neposlední řadě Správě města Soběslavi s.r.o..

Pokladna s dobrovolným vstupným vydala 1.925 Kč. Děkujeme návštěvníkům za příspěvek!

 

FOTOGALERIE ZDE

 

Videoklip ke shlédnutí zde.

DE

PLAKÁT KE STAŽENÍ ZDE

Soběslavské slavnosti 2023

Soběslavské slavnosti 2023 - 8.- 9.září 2023.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.